Description
LBE Unlimited Cold Hammer Forged, Barrel, 5.56 NATO, 12.5", 1:7 Twist, Mid-Length, Fits AR15, Melonite Finish, Black BAR125M
Specifications
| Caliber | 223 Remington |
|---|---|
| Barrel Length | 12.5" |
| Finish | Melonite |
| Color | Black |
Price: $314.99
Out of stock
LBE Unlimited Cold Hammer Forged, Barrel, 5.56 NATO, 12.5", 1:7 Twist, Mid-Length, Fits AR15, Melonite Finish, Black BAR125M
| Caliber | 223 Remington |
|---|---|
| Barrel Length | 12.5" |
| Finish | Melonite |
| Color | Black |
| Weight | 1.75 lbs |
|---|---|
| UPC | 706612408264 |
| Manufacturer | LBE Unlimited |
| Manufacturer SKU | BAR125M |
| Caliber | 223 Remington |
| Model | Cold Hammer Forged |
| Barrel Length | 12.5" |
| Finish | Melonite |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.