Description
LBE Unlimited Cold Hammer Forged, Barrel, 5.56 NATO, 14.5", 1:7 Twist, Mid-Length, Fits AR15, Melonite Finish, Black BAR145M
Specifications
| Caliber | 556NATO |
|---|---|
| Barrel Length | 14.5" |
| Finish | Melonite |
| Color | Black |
Price: $314.99
4 in stock
LBE Unlimited Cold Hammer Forged, Barrel, 5.56 NATO, 14.5", 1:7 Twist, Mid-Length, Fits AR15, Melonite Finish, Black BAR145M
| Caliber | 556NATO |
|---|---|
| Barrel Length | 14.5" |
| Finish | Melonite |
| Color | Black |
| Weight | 1.94 lbs |
|---|---|
| UPC | 706612408288 |
| Manufacturer | LBE Unlimited |
| Manufacturer SKU | BAR145M |
| Caliber | 556NATO |
| Model | Cold Hammer Forged |
| Barrel Length | 14.5" |
| Finish | Melonite |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.