Description
LBE Unlimited Cold Hammer Forged, Barrel, 5.56 NATO, 7.5", 1:7 Twist, Pistol-Length, Fits AR15, Melonite Finish, Black BAR075P
Specifications
| Caliber | 223 Remington |
|---|---|
| Barrel Length | 7.5" |
| Finish | Melonite |
| Color | Black |
Price: $209.99
1 in stock
LBE Unlimited Cold Hammer Forged, Barrel, 5.56 NATO, 7.5", 1:7 Twist, Pistol-Length, Fits AR15, Melonite Finish, Black BAR075P
| Caliber | 223 Remington |
|---|---|
| Barrel Length | 7.5" |
| Finish | Melonite |
| Color | Black |
| Weight | 1.19 lbs |
|---|---|
| UPC | 706612408257 |
| Manufacturer | LBE Unlimited |
| Manufacturer SKU | BAR075P |
| Caliber | 223 Remington |
| Model | Cold Hammer Forged |
| Barrel Length | 7.5" |
| Finish | Melonite |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.