Description
Lone Wolf Distributors Dusk19 Barrel, 9MM, 4.6" Threaded Barrel, 1/2X28 Thread Pitch, For 3rd and 4th Generation Glock 19, PVD Finish, Black LWD-Dk-19TH-Blk
Specifications
| Caliber | 9MM |
|---|---|
| Barrel Length | 4.6" |
| Finish | PVD |
| Color | Black |
Price: Original price was: $174.95.$159.95Current price is: $159.95.
16 in stock
Lone Wolf Distributors Dusk19 Barrel, 9MM, 4.6" Threaded Barrel, 1/2X28 Thread Pitch, For 3rd and 4th Generation Glock 19, PVD Finish, Black LWD-Dk-19TH-Blk
| Caliber | 9MM |
|---|---|
| Barrel Length | 4.6" |
| Finish | PVD |
| Color | Black |
| Weight | 0.31 lbs |
|---|---|
| UPC | 840235900559 |
| Manufacturer | Lone Wolf Distributors |
| Manufacturer SKU | LWD-Dk-19TH-Blk |
| Caliber | 9MM |
| Model | Dusk19 |
| Barrel Length | 4.6" |
| Finish | PVD |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.