Description
M6 COMBO FOLDING SHOTGUN/RIFLE W X-CALIBER ADAPTERS 12GA/22WMR BLUED 18.5
Specifications
| Caliber | 12 ga |
|---|---|
| Action | Break Open |
| Barrel Length | 18.5" |
| Gun_model | M6 |
| Ca_prop_65 | Yes |
| Optic_ready | Picatinny Rail |
| Model_series | M6 |
| Firearm_capacity | 1 |

Price: $1,180.00
Out of stock
M6 COMBO FOLDING SHOTGUN/RIFLE W X-CALIBER ADAPTERS 12GA/22WMR BLUED 18.5
| Caliber | 12 ga |
|---|---|
| Action | Break Open |
| Barrel Length | 18.5" |
| Gun_model | M6 |
| Ca_prop_65 | Yes |
| Optic_ready | Picatinny Rail |
| Model_series | M6 |
| Firearm_capacity | 1 |
| Weight | 0.38 lbs |
|---|---|
| UPC | 8053670716384 |
| Manufacturer | Chiappa Firearms USA Ltd |
| Manufacturer SKU | CF500.185 |
| Caliber | 22 WMR |
| Action | Break Open |
| Barrel Length | 18.5" |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.