Description
Maxim Defense Industries PDX, Complete Upper, 300 Blackout, 5.5" Barrel, Flat Dark Earth Finish MXM-47826
Specifications
| Caliber | 300 Blackout |
|---|---|
| Barrel Length | 5.5" |
| Finish | Matte |
| Color | Flat Dark Earth |

Price: Original price was: $1,295.00.$1,165.50Current price is: $1,165.50.
Out of stock
Maxim Defense Industries PDX, Complete Upper, 300 Blackout, 5.5" Barrel, Flat Dark Earth Finish MXM-47826
| Caliber | 300 Blackout |
|---|---|
| Barrel Length | 5.5" |
| Finish | Matte |
| Color | Flat Dark Earth |
| Weight | 4.94 lbs |
|---|---|
| UPC | 680017478261 |
| Manufacturer | Maxim Defense Industries |
| Manufacturer SKU | MXM-47826 |
| Caliber | 300 Blackout |
| Model | PDX |
| Barrel Length | 5.5" |
| Finish | Matte |
| Color | Flat Dark Earth |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.