Description
Maxim Defense Industries PDX Complete upper, 5.56 NATO, 5.5" Barrel, Anodized Finish, Black, AR Rifles MXM-47813
Specifications
| Caliber | 556NATO |
|---|---|
| Barrel Length | 5.5" |
| Color | Black |

Price: Original price was: $1,295.00.$1,165.50Current price is: $1,165.50.
5 in stock
Maxim Defense Industries PDX Complete upper, 5.56 NATO, 5.5" Barrel, Anodized Finish, Black, AR Rifles MXM-47813
| Caliber | 556NATO |
|---|---|
| Barrel Length | 5.5" |
| Color | Black |
| Weight | 4.88 lbs |
|---|---|
| UPC | 680017478131 |
| Manufacturer | Maxim Defense Industries |
| Manufacturer SKU | MXM-47813 |
| Caliber | 556NATO |
| Model | PDX |
| Barrel Length | 5.5" |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.