Description
Mossberg Barrel, 12 Gauge, 18.5" Cylinder, Rem 870, Matte Blue, Bead Sight 91335
Specifications
| Caliber | 12 Gauge |
|---|---|
| Barrel Length | 18.5" |
| Finish | Matte |
| Color | Black |

Price: $158.20
Out of stock
Mossberg Barrel, 12 Gauge, 18.5" Cylinder, Rem 870, Matte Blue, Bead Sight 91335
| Caliber | 12 Gauge |
|---|---|
| Barrel Length | 18.5" |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
| Weight | 2.00 lbs |
|---|---|
| UPC | 015813913355 |
| Manufacturer | Mossberg |
| Manufacturer SKU | 91335 |
| Caliber | 12 Gauge |
| Barrel Length | 18.5" |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.