Description
Mossberg Patriot, Bantam, Bolt, 308 Winchester, 20", Blue, Synthetic, Right Hand, 1 Magazine, Fluted, 4 Rounds 27867
Specifications
| Caliber | 308 Winchester |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 20" |
| Capacity | 4 Rounds |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |
Price: $539.00
5 in stock
Mossberg Patriot, Bantam, Bolt, 308 Winchester, 20", Blue, Synthetic, Right Hand, 1 Magazine, Fluted, 4 Rounds 27867
| Caliber | 308 Winchester |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 20" |
| Capacity | 4 Rounds |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |
| Weight | 0.47 lbs |
|---|---|
| UPC | 015813278676 |
| Manufacturer | Mossberg |
| Manufacturer SKU | 27867 |
| Caliber | 308 Winchester |
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 20" |
| Model | Patriot |
| Capacity | 4 Rounds |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.