Description
Mossberg 702, Plinkster, Semi-automatic, 22LR, 18", Blued, Synthetic, 1 Magazine, 25 Rounds, Adjustable Sights 37073
Specifications
| Caliber | 22 LR |
|---|---|
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 18" |
| Capacity | 25 Rounds |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |

Price: $242.20
Out of stock
Mossberg 702, Plinkster, Semi-automatic, 22LR, 18", Blued, Synthetic, 1 Magazine, 25 Rounds, Adjustable Sights 37073
| Caliber | 22 LR |
|---|---|
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 18" |
| Capacity | 25 Rounds |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |
| Weight | 0.25 lbs |
|---|---|
| UPC | 884110370730 |
| Manufacturer | MSBRG |
| Manufacturer SKU | 37073 |
| Caliber | 22 LR |
| Model | 702 |
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 18" |
| Capacity | 25 Rounds |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.