Description
Mossberg Patriot, Bolt Action, 243 Win, 22" Fluted Barrel, Blue Finish, Walnut Stock, 4 Rounds 27835
Specifications
| Caliber | 243 Winchester |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 22" |
| Capacity | 4 Rounds |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |
Price: $721.00
6 in stock
Mossberg Patriot, Bolt Action, 243 Win, 22" Fluted Barrel, Blue Finish, Walnut Stock, 4 Rounds 27835
| Caliber | 243 Winchester |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 22" |
| Capacity | 4 Rounds |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |
| Weight | 0.44 lbs |
|---|---|
| UPC | 015813278355 |
| Manufacturer | Mossberg |
| Manufacturer SKU | 27835 |
| Caliber | 243 Winchester |
| Model | Patriot |
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 22" |
| Capacity | 4 Rounds |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.