Description
Mossberg Patriot, TALO, Bolt Action, 300 Winchester Magnum, 24" Fluted Barrel, Silver, Laminate Stock, 3 Round 28116
Specifications
| Caliber | 300 Winchester Magnum |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 24" |
| Capacity | 3 Rounds |
| Color | Silver |
Price: $788.20
Out of stock
Mossberg Patriot, TALO, Bolt Action, 300 Winchester Magnum, 24" Fluted Barrel, Silver, Laminate Stock, 3 Round 28116
| Caliber | 300 Winchester Magnum |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 24" |
| Capacity | 3 Rounds |
| Color | Silver |
| Weight | 9.00 lbs |
|---|---|
| UPC | 015813281164 |
| Manufacturer | Mossberg |
| Manufacturer SKU | 28116 |
| Caliber | 300 Winchester Magnum |
| Model | Patriot |
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 24" |
| Capacity | 3 Rounds |
| Color | Silver |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.