Description
Mossberg Patriot, Bolt Action Rifle, 308 Winchester, 18" Threaded Barrel, Spiral Fluted, Matte Finish, Black, 5 Rounds 28228
Specifications
| Caliber | 308 Winchester |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 18" |
| Capacity | 5 Rounds |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
Price: $515.20
7 in stock
Mossberg Patriot, Bolt Action Rifle, 308 Winchester, 18" Threaded Barrel, Spiral Fluted, Matte Finish, Black, 5 Rounds 28228
| Caliber | 308 Winchester |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 18" |
| Capacity | 5 Rounds |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
| Weight | 0.39 lbs |
|---|---|
| UPC | 015813282284 |
| Manufacturer | Mossberg |
| Manufacturer SKU | 28228 |
| Caliber | 308 Winchester |
| Model | Patriot |
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 18" |
| Capacity | 5 Rounds |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.