Description
Mossberg Patriot, TALO, Bolt Action Rifle, 350 Legend, 22" Fluted Barrel, Cerakote Finish, Silver, Gray Laminate Stock, 4 Rounds 28195
Specifications
| Caliber | 350 Legend |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 22" |
| Capacity | 4 Rounds |
| Color | Silver |
Price: $788.20
15 in stock
Mossberg Patriot, TALO, Bolt Action Rifle, 350 Legend, 22" Fluted Barrel, Cerakote Finish, Silver, Gray Laminate Stock, 4 Rounds 28195
| Caliber | 350 Legend |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 22" |
| Capacity | 4 Rounds |
| Color | Silver |
| Weight | 0.44 lbs |
|---|---|
| UPC | 015813281959 |
| Manufacturer | Mossberg |
| Manufacturer SKU | 28195 |
| Caliber | 350 Legend |
| Model | Patriot |
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 22" |
| Capacity | 4 Rounds |
| Color | Silver |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.