Description
Mossberg Patriot, TALO, Bolt Action, 6.5 Creedmoor, 22" Fluted Barrel, Silver Finish, Laminate Stock, 4 Round 28114
Specifications
| Caliber | 6.5 Creedmoor |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 22" |
| Capacity | 4 Rounds |
| Color | Silver |

Price: $788.20
3 in stock
Mossberg Patriot, TALO, Bolt Action, 6.5 Creedmoor, 22" Fluted Barrel, Silver Finish, Laminate Stock, 4 Round 28114
| Caliber | 6.5 Creedmoor |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 22" |
| Capacity | 4 Rounds |
| Color | Silver |
| Weight | 9.81 lbs |
|---|---|
| UPC | 015813281140 |
| Manufacturer | Mossberg |
| Manufacturer SKU | 28114 |
| Caliber | 6.5 Creedmoor |
| Model | Patriot |
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 22" |
| Capacity | 4 Rounds |
| Color | Silver |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.