Description
Mossberg Patriot, TALO, Bolt Action, 6.5 PRC, 24" Fluted Barrel, Silver Finish, Laminate Stock, 4 Round 28117
Specifications
| Caliber | 6.5 PRC |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 24" |
| Capacity | 4 Rounds |
| Color | Silver |
Price: $788.20
Out of stock
Mossberg Patriot, TALO, Bolt Action, 6.5 PRC, 24" Fluted Barrel, Silver Finish, Laminate Stock, 4 Round 28117
| Caliber | 6.5 PRC |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 24" |
| Capacity | 4 Rounds |
| Color | Silver |
| Weight | 9.90 lbs |
|---|---|
| UPC | 015813281171 |
| Manufacturer | Mossberg |
| Manufacturer SKU | 28117 |
| Caliber | 6.5 PRC |
| Model | Patriot |
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 24" |
| Capacity | 4 Rounds |
| Color | Silver |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.