Description
Mossberg Barrel, 12 Gauge, 20" Vent Rib, M500, AccuSet Chokes, Blue, Bead Sight, Ported 90140
Specifications
| Caliber | 12 Gauge |
|---|---|
| Barrel Length | 20" |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |

Price: $280.00
Out of stock
Mossberg Barrel, 12 Gauge, 20" Vent Rib, M500, AccuSet Chokes, Blue, Bead Sight, Ported 90140
| Caliber | 12 Gauge |
|---|---|
| Barrel Length | 20" |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |
| Weight | 2.90 lbs |
|---|---|
| UPC | 015813901406 |
| Manufacturer | Mossberg |
| Manufacturer SKU | 90140 |
| Caliber | 12 Gauge |
| Barrel Length | 20" |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.