Description
Mossberg Barrel, 20 Gauge, 26" Vent Rib, Fits Mossberg 500/Maverick 88 20 Gauge 6 Round Models, AccuSet Chokes, Blued Finish, Blue, Bead Sight 90136
Specifications
| Caliber | 20 Gauge |
|---|---|
| Barrel Length | 26" |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |

Price: $280.00
Out of stock
Mossberg Barrel, 20 Gauge, 26" Vent Rib, Fits Mossberg 500/Maverick 88 20 Gauge 6 Round Models, AccuSet Chokes, Blued Finish, Blue, Bead Sight 90136
| Caliber | 20 Gauge |
|---|---|
| Barrel Length | 26" |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |
| Weight | 2.86 lbs |
|---|---|
| UPC | 015813901369 |
| Manufacturer | Mossberg |
| Manufacturer SKU | 90136 |
| Caliber | 20 Gauge |
| Barrel Length | 26" |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.