Description
Mossberg Barrel, 12 Gauge, 24" Rifled, Remington 870, Blue, Rifled Sight 90048
Specifications
| Caliber | 12 Gauge |
|---|---|
| Barrel Length | 24" |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |

Price: $288.40
Out of stock
Mossberg Barrel, 12 Gauge, 24" Rifled, Remington 870, Blue, Rifled Sight 90048
| Caliber | 12 Gauge |
|---|---|
| Barrel Length | 24" |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |
| Weight | 2.94 lbs |
|---|---|
| UPC | 015813900485 |
| Manufacturer | Mossberg |
| Manufacturer SKU | 90048 |
| Caliber | 12 Gauge |
| Barrel Length | 24" |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.