Description
Noveske Commando, 11.5" Barrel, 223 Remington/5.56 NATO, 1:7 Twist, Carbine-Length Gas System, Stainless, Fits AR-15, Includes Pinned Gas Block and Gas Tube 07000050
Specifications
| Caliber | 223 Remington |
|---|---|
| Barrel Length | 11.5" |
| Color | Silver |

Price: $360.00
Out of stock
Noveske Commando, 11.5" Barrel, 223 Remington/5.56 NATO, 1:7 Twist, Carbine-Length Gas System, Stainless, Fits AR-15, Includes Pinned Gas Block and Gas Tube 07000050
| Caliber | 223 Remington |
|---|---|
| Barrel Length | 11.5" |
| Color | Silver |
| Weight | 2.06 lbs |
|---|---|
| UPC | 840906104545 |
| Manufacturer | Noveske |
| Manufacturer SKU | 07000050 |
| Caliber | 223 Remington |
| Model | Commando |
| Barrel Length | 11.5" |
| Color | Silver |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.