Description
Noveske Infidel, 13.7" Barrel, 223 Remington/5.56 NATO, 1:7 Twist, Mid Length Gas System, Stainless, Fits AR-15, Includes Pinned Gas Block and Gas Tube 07000052
Specifications
| Caliber | 223 Remington |
|---|---|
| Barrel Length | 13.7" |
| Color | Silver |

Price: $400.00
Out of stock
Noveske Infidel, 13.7" Barrel, 223 Remington/5.56 NATO, 1:7 Twist, Mid Length Gas System, Stainless, Fits AR-15, Includes Pinned Gas Block and Gas Tube 07000052
| Caliber | 223 Remington |
|---|---|
| Barrel Length | 13.7" |
| Color | Silver |
| Weight | 2.38 lbs |
|---|---|
| UPC | 840906104569 |
| Manufacturer | Noveske |
| Manufacturer SKU | 07000052 |
| Caliber | 223 Remington |
| Model | Infidel |
| Barrel Length | 13.7" |
| Color | Silver |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.