Description
Noveske Gen 4, Semi-automatic, Short Barreled Rifle, 7.62 NATO, 12.5", Black 2001231
Specifications
| Caliber | 762NATO |
|---|---|
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 12.5" |
| Capacity | 30 Rounds |
| Color | Black |
| Material | 7075 Aluminum |

Price: $4,000.00
Out of stock
Noveske Gen 4, Semi-automatic, Short Barreled Rifle, 7.62 NATO, 12.5", Black 2001231
| Caliber | 762NATO |
|---|---|
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 12.5" |
| Capacity | 30 Rounds |
| Color | Black |
| Material | 7075 Aluminum |
| Weight | 12.06 lbs |
|---|---|
| UPC | 840906135570 |
| Manufacturer | Noveske |
| Manufacturer SKU | 2001231 |
| Caliber | 762NATO |
| Model | Gen 4 |
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 12.5" |
| Capacity | 30 Rounds |
| Color | Black |
| Material | 7075 Aluminum |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.