Description
Noveske NOVESKE9, Gen 4, Complete Upper, 9MM, 16" Barrel, NSR 15 Rail, Cerakote Finish, Black 03000446
Specifications
| Caliber | 9MM |
|---|---|
| Barrel Length | 16" |
| Finish | Cerakote |
| Color | Black |

Price: $1,500.00
Out of stock
Noveske NOVESKE9, Gen 4, Complete Upper, 9MM, 16" Barrel, NSR 15 Rail, Cerakote Finish, Black 03000446
| Caliber | 9MM |
|---|---|
| Barrel Length | 16" |
| Finish | Cerakote |
| Color | Black |
| Weight | 6.31 lbs |
|---|---|
| UPC | 840906121443 |
| Manufacturer | Noveske |
| Manufacturer SKU | 03000446 |
| Caliber | 9MM |
| Model | Noveske9 |
| Barrel Length | 16" |
| Finish | Cerakote |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.