Description
Primary Weapons Systems NO ATTRIBUTES AVAILABLE TO LOAD MK1-M2U-223-14-NC
Specifications
| Caliber | 223 Wylde |
|---|---|
| Barrel Length | 14.5" |
| Finish | Anodized |
| Color | Black |

Price: Original price was: $1,499.95.$1,399.95Current price is: $1,399.95.
Out of stock
Primary Weapons Systems NO ATTRIBUTES AVAILABLE TO LOAD MK1-M2U-223-14-NC
| Caliber | 223 Wylde |
|---|---|
| Barrel Length | 14.5" |
| Finish | Anodized |
| Color | Black |
| Weight | 4.88 lbs |
|---|---|
| UPC | 811154033215 |
| Manufacturer | Primary Weapons Systems |
| Manufacturer SKU | MK1-M2U-223-14-NC |
| Caliber | 223 Wylde |
| Model | MK114 |
| Barrel Length | 14.5" |
| Finish | Anodized |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.