Description
Primary Weapons Systems MK111 Mod-1M Upper, Fits AR15, 223 Wylde, 11.85" Barrel, Black Color, Anodized Finish, PWS M-lok 6.9" Handguard MK1-M1U-223-11
Specifications
| Caliber | 223 Wylde |
|---|---|
| Barrel Length | 11.85" |
| Finish | Anodized |
| Color | Black |

Price: Original price was: $1,209.95.$1,129.95Current price is: $1,129.95.
Out of stock
Primary Weapons Systems MK111 Mod-1M Upper, Fits AR15, 223 Wylde, 11.85" Barrel, Black Color, Anodized Finish, PWS M-lok 6.9" Handguard MK1-M1U-223-11
| Caliber | 223 Wylde |
|---|---|
| Barrel Length | 11.85" |
| Finish | Anodized |
| Color | Black |
| Weight | 4.69 lbs |
|---|---|
| UPC | 811154033468 |
| Manufacturer | Primary Weapons Systems |
| Manufacturer SKU | MK1-M1U-223-11 |
| Caliber | 223 Wylde |
| Model | MK1 |
| Barrel Length | 11.85" |
| Finish | Anodized |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.