Description
Primary Weapons Systems MK216, Upper Reciever, Fits AR10/SR25, 308 Winchester, 16.1" Barrel, FRC Comp Muzzle Device, Matte Finish, Black MK2-M2U-308-16
Specifications
| Caliber | 308 Winchester |
|---|---|
| Barrel Length | 16.1" |
| Finish | Matte |
| Color | Black |

Price: Original price was: $1,799.95.$1,699.95Current price is: $1,699.95.
Out of stock
Primary Weapons Systems MK216, Upper Reciever, Fits AR10/SR25, 308 Winchester, 16.1" Barrel, FRC Comp Muzzle Device, Matte Finish, Black MK2-M2U-308-16
| Caliber | 308 Winchester |
|---|---|
| Barrel Length | 16.1" |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
| UPC | 811154033413 |
|---|---|
| Manufacturer | Primary Weapons Systems |
| Manufacturer SKU | MK2-M2U-308-16 |
| Caliber | 308 Winchester |
| Model | MK216 |
| Barrel Length | 16.1" |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.