Description
Primary Weapons Systems UXR Elite, Conversion Kit, 223 Wylde, 16" Barrel, Black, Includes Bolt and Barrel UXR-CK-223-16
Specifications
| Caliber | 223 Wylde |
|---|---|
| Barrel Length | 16" |
| Color | Black |

Price: Original price was: $599.95.$499.95Current price is: $499.95.
4 in stock
Primary Weapons Systems UXR Elite, Conversion Kit, 223 Wylde, 16" Barrel, Black, Includes Bolt and Barrel UXR-CK-223-16
| Caliber | 223 Wylde |
|---|---|
| Barrel Length | 16" |
| Color | Black |
| Weight | 3.19 lbs |
|---|---|
| UPC | 811154032911 |
| Manufacturer | Primary Weapons Systems |
| Manufacturer SKU | UXR-CK-223-16 |
| Caliber | 223 Wylde |
| Model | UXR Elite |
| Barrel Length | 16" |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.