Description
Q Barrel, 8.6 Blackout, 12", Matte Finish, Silver, Lightweight Barrel Assembly, Fits Q Fix ACC-FIX-BARREL-8.6-12IN
Specifications
| Caliber | 8.6 Blackout |
|---|---|
| Barrel Length | 12" |
| Finish | Matte |
| Color | Silver |

Price: $515.00
1 in stock
Q Barrel, 8.6 Blackout, 12", Matte Finish, Silver, Lightweight Barrel Assembly, Fits Q Fix ACC-FIX-BARREL-8.6-12IN
| Caliber | 8.6 Blackout |
|---|---|
| Barrel Length | 12" |
| Finish | Matte |
| Color | Silver |
| Weight | 3.31 lbs |
|---|---|
| UPC | 850035705179 |
| Manufacturer | Q |
| Manufacturer SKU | ACC-FIX-BARREL-8.6-12IN |
| Caliber | 8.6 Blackout |
| Model | 12" 8.6 Blackout |
| Barrel Length | 12" |
| Finish | Matte |
| Color | Silver |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.