Description
Q Barrel, Light Profile, 16", 1:3 Twist, 8.6 Blackout, Fits Q Fix, Matte Stainless Finish, Gray ACC-FIX-BARREL-8.6-16IN
Specifications
| Caliber | 8.6 Blackout |
|---|---|
| Barrel Length | 16" |
| Finish | Matte |
| Color | Silver |

Price: $515.00
Out of stock
Q Barrel, Light Profile, 16", 1:3 Twist, 8.6 Blackout, Fits Q Fix, Matte Stainless Finish, Gray ACC-FIX-BARREL-8.6-16IN
| Caliber | 8.6 Blackout |
|---|---|
| Barrel Length | 16" |
| Finish | Matte |
| Color | Silver |
| Weight | 3.31 lbs |
|---|---|
| UPC | 850035705186 |
| Manufacturer | Q |
| Manufacturer SKU | ACC-FIX-BARREL-8.6-16IN |
| Caliber | 8.6 Blackout |
| Model | 16" 8.6 Blackout |
| Barrel Length | 16" |
| Finish | Matte |
| Color | Silver |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.