Description
Remington 783 Synthetic, Bolt Action Rifle, 350 Legend, 20" Barrel, Matte Finish, Black, Synthetic Stock, 4 Rounds R85860
Specifications
| Caliber | 350 Legend |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 20" |
| Capacity | 4 Rounds |
| Finish | Matte |
| Color | Black |

Price: $580.00
Out of stock
Remington 783 Synthetic, Bolt Action Rifle, 350 Legend, 20" Barrel, Matte Finish, Black, Synthetic Stock, 4 Rounds R85860
| Caliber | 350 Legend |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 20" |
| Capacity | 4 Rounds |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
| Weight | 0.44 lbs |
|---|---|
| UPC | 810070680572 |
| Manufacturer | Remington |
| Manufacturer SKU | R85860 |
| Caliber | 350 Legend |
| Model | 783 |
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 20" |
| Capacity | 4 Rounds |
| Finish | Matte |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.