Description
The Rio Bravo rifle from Rossi features fiber optic sights cross-bolt safety and a polished black finish with a Lightning US Flag Engraved Rec.
Specifications
| Caliber | 22 LR |
|---|---|
| Action | Lever |
| Barrel Length | 18" |
| Capacity | 15 Rounds |
| Color | Black |
Price: $379.99
Out of stock
The Rio Bravo rifle from Rossi features fiber optic sights cross-bolt safety and a polished black finish with a Lightning US Flag Engraved Rec.
| Caliber | 22 LR |
|---|---|
| Action | Lever |
| Barrel Length | 18" |
| Capacity | 15 Rounds |
| Color | Black |
| Weight | 6.75 lbs |
|---|---|
| UPC | 754908326808 |
| Manufacturer | Rossi |
| Manufacturer SKU | RL22181SY-EN18 |
| Caliber | 22 LR |
| Action | Lever |
| Barrel Length | 18" |
| Model | Rio Bravo |
| Capacity | 15 Rounds |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.