Description
Ruger 10/22, TALO, Semi-automatic Rifle, 22 LR, 16.12" Barrel, Gray, Synthetic Stock, 10 Round 31120
Specifications
| Caliber | 22 LR |
|---|---|
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 16.12" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Finish | Satin |
| Color | Black, Gray |
Price: Original price was: $959.00.$692.15Current price is: $692.15.
Out of stock
Ruger 10/22, TALO, Semi-automatic Rifle, 22 LR, 16.12" Barrel, Gray, Synthetic Stock, 10 Round 31120
| Caliber | 22 LR |
|---|---|
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 16.12" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Finish | Satin |
| Color | Black, Gray |
| Weight | 0.38 lbs |
|---|---|
| UPC | 736676311200 |
| Manufacturer | Ruger |
| Manufacturer SKU | 31120 |
| Caliber | 22 LR |
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 16.12" |
| Model | 10/22 |
| Capacity | 10 Rounds |
| Finish | Satin |
| Color | Black, Gray |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.