Description
Ruger American, TALO, Bolt Action Rifle, 17 HMR, 22" Barrel, Silver, 9 Rounds, Satin Finish, Walnut Stock 08365
Specifications
| Caliber | 17 HMR |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 22" |
| Capacity | 9 Rounds |
| Finish | Satin |
| Color | Silver |
Price: $679.99
Out of stock
Ruger American, TALO, Bolt Action Rifle, 17 HMR, 22" Barrel, Silver, 9 Rounds, Satin Finish, Walnut Stock 08365
| Caliber | 17 HMR |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 22" |
| Capacity | 9 Rounds |
| Finish | Satin |
| Color | Silver |
| Weight | 0.38 lbs |
|---|---|
| UPC | 736676083657 |
| Manufacturer | Ruger |
| Manufacturer SKU | 08365 |
| Caliber | 17 HMR |
| Model | American Rimfire LRT |
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 22" |
| Capacity | 9 Rounds |
| Finish | Satin |
| Color | Silver |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.