Description
Ruger American, TALO, Bolt, Rifle, 22WMR, 22", American Flag, Wood, 9 Rounds 08385
Specifications
| Caliber | 22 WMR |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 22" |
| Capacity | 9 Rounds |
| Finish | Satin |
| Color | Red, White, Blue |

Price: $669.99
Out of stock
Ruger American, TALO, Bolt, Rifle, 22WMR, 22", American Flag, Wood, 9 Rounds 08385
| Caliber | 22 WMR |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 22" |
| Capacity | 9 Rounds |
| Finish | Satin |
| Color | Red, White, Blue |
| Weight | 0.38 lbs |
|---|---|
| UPC | 736676083855 |
| Manufacturer | Ruger |
| Manufacturer SKU | 08385 |
| Caliber | 22 WMR |
| Model | American |
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 22" |
| Capacity | 9 Rounds |
| Finish | Satin |
| Color | Red, White, Blue |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.