Description
Ruger American, TALO, Bolt Action Rifle, 204 Ruger, Camo Finish, Synthetic Stock, 10 Rounds 36919
Specifications
| Caliber | 204 Ruger |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 16.12" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Finish | Cerakote |
| Color | Bronze |

Price: $799.99
Out of stock
Ruger American, TALO, Bolt Action Rifle, 204 Ruger, Camo Finish, Synthetic Stock, 10 Rounds 36919
| Caliber | 204 Ruger |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 16.12" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Finish | Cerakote |
| Color | Bronze |
| Weight | 8.13 lbs |
|---|---|
| UPC | 736676369195 |
| Manufacturer | Ruger |
| Manufacturer SKU | 36919 |
| Caliber | 204 Ruger |
| Model | American |
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 16.12" |
| Capacity | 10 Rounds |
| Finish | Cerakote |
| Color | Bronze |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.