Description
Ruger Precision Rimfire, TALO, Bolt, 22 LR, 18", Gray, Adjustable, Right Hand, Threaded, 15 Rounds 08408
Specifications
| Caliber | 22 LR |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 18" |
| Capacity | 15 Rounds |
| Finish | Cerakote |
| Color | Black, Gray |
Price: $669.99
Out of stock
Ruger Precision Rimfire, TALO, Bolt, 22 LR, 18", Gray, Adjustable, Right Hand, Threaded, 15 Rounds 08408
| Caliber | 22 LR |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 18" |
| Capacity | 15 Rounds |
| Finish | Cerakote |
| Color | Black, Gray |
| Weight | 0.42 lbs |
|---|---|
| UPC | 736676084081 |
| Manufacturer | Ruger |
| Manufacturer SKU | 08408 |
| Caliber | 22 LR |
| Model | Precision Rimfire |
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 18" |
| Capacity | 15 Rounds |
| Finish | Cerakote |
| Color | Black, Gray |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.