Description
San Tan Tactical STT-15, Semi-automatic, AR, 5.56 NATO, 10.5", Camo, 30 Rounds, Cerakote, No Brace STT15-C-556-10-TIGS
Specifications
| Caliber | 556NATO |
|---|---|
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 10.5" |
| Capacity | 30 Rounds |
| Finish | Cerakote |
| Color | Camo |

Price: $1,818.00
2 in stock
San Tan Tactical STT-15, Semi-automatic, AR, 5.56 NATO, 10.5", Camo, 30 Rounds, Cerakote, No Brace STT15-C-556-10-TIGS
| Caliber | 556NATO |
|---|---|
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 10.5" |
| Capacity | 30 Rounds |
| Finish | Cerakote |
| Color | Camo |
| Weight | 9.69 lbs |
|---|---|
| UPC | 687051693025 |
| Manufacturer | San Tan Tactical |
| Manufacturer SKU | STT15-C-556-10-TIGS |
| Caliber | 556NATO |
| Model | STT-15 |
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 10.5" |
| Capacity | 30 Rounds |
| Finish | Cerakote |
| Color | Camo |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.