Description
San Tan Tactical STT-15, Semi-automatic, AR, 5.56 NATO, 7.5", Black, 30 Rounds, Anodized, No Brace STT15-P-556-7
Specifications
| Caliber | 556NATO |
|---|---|
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 7.5" |
| Capacity | 30 Rounds |
| Finish | Anodized |
| Color | Black |

Price: $1,503.00
1 in stock
San Tan Tactical STT-15, Semi-automatic, AR, 5.56 NATO, 7.5", Black, 30 Rounds, Anodized, No Brace STT15-P-556-7
| Caliber | 556NATO |
|---|---|
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 7.5" |
| Capacity | 30 Rounds |
| Finish | Anodized |
| Color | Black |
| Weight | 9.19 lbs |
|---|---|
| UPC | 687051691243 |
| Manufacturer | San Tan Tactical |
| Manufacturer SKU | STT15-P-556-7 |
| Caliber | 556NATO |
| Model | STT-15 |
| Action | Semi-automatic |
| Barrel Length | 7.5" |
| Capacity | 30 Rounds |
| Finish | Anodized |
| Color | Black |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.