Description
Savage Arms 110 Magnum Target, Bolt Action Rifle, 338 Lapua, 26" Barrel, Cerakote Finish, Gray, Single Shot 33057
Specifications
| Caliber | 338 Lapua |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 26" |
| Capacity | Single Shot |
| Finish | Matte |
| Color | Black, Gray |
Price: $1,239.00
Out of stock
Savage Arms 110 Magnum Target, Bolt Action Rifle, 338 Lapua, 26" Barrel, Cerakote Finish, Gray, Single Shot 33057
| Caliber | 338 Lapua |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 26" |
| Capacity | Single Shot |
| Finish | Matte |
| Color | Black, Gray |
| Weight | 0.76 lbs |
|---|---|
| UPC | 011356330574 |
| Manufacturer | Savage Arms |
| Manufacturer SKU | 33057 |
| Caliber | 338 Lapua |
| Model | 110 |
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 26" |
| Capacity | Single Shot |
| Finish | Matte |
| Color | Black, Gray |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.