Description
Savage Arms B.MAG, Bolt, 17WSM, 22", Blue, Laminate, Right Hand, Heavy Barrel, 8 Rounds 96970
Specifications
| Caliber | 17 Winchester Super Magnum |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 22" |
| Capacity | 8 Rounds |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |
Price: $699.00
3 in stock
Savage Arms B.MAG, Bolt, 17WSM, 22", Blue, Laminate, Right Hand, Heavy Barrel, 8 Rounds 96970
| Caliber | 17 Winchester Super Magnum |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 22" |
| Capacity | 8 Rounds |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |
| Weight | 0.43 lbs |
|---|---|
| UPC | 011356969705 |
| Manufacturer | Savage Arms |
| Manufacturer SKU | 96970 |
| Caliber | 17 Winchester Super Magnum |
| Model | B.Mag |
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 22" |
| Capacity | 8 Rounds |
| Finish | Blued |
| Color | Blue |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.