Description
Savage Arms Rascal F-SR, Bolt Action, 22LR, 16" Threaded Barrel, 1/2×28 Thread Pitch, Black, Blue Synthetic Stock, Single Shot 13812
Specifications
| Caliber | 22 LR |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 16" |
| Capacity | Single Shot |
| Color | Blue |

Price: $189.00
Out of stock
Savage Arms Rascal F-SR, Bolt Action, 22LR, 16" Threaded Barrel, 1/2×28 Thread Pitch, Black, Blue Synthetic Stock, Single Shot 13812
| Caliber | 22 LR |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 16" |
| Capacity | Single Shot |
| Color | Blue |
| UPC | 062654138126 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage Arms |
| Manufacturer SKU | 13812 |
| Caliber | 22 LR |
| Model | Rascal |
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 16" |
| Capacity | Single Shot |
| Color | Blue |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.