Description
Savage Arms Rascal F-SR, Bolt Action, 22LR, 16" Threaded Barrel, 1/2×28 Thread Pitch, Black, Pink Synthetic Stock, Single Shot 13811
Specifications
| Caliber | 22 LR |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 16" |
| Capacity | Single Shot |
| Color | Pink |

Price: $189.00
Out of stock
Savage Arms Rascal F-SR, Bolt Action, 22LR, 16" Threaded Barrel, 1/2×28 Thread Pitch, Black, Pink Synthetic Stock, Single Shot 13811
| Caliber | 22 LR |
|---|---|
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 16" |
| Capacity | Single Shot |
| Color | Pink |
| Weight | 4.44 lbs |
|---|---|
| UPC | 062654138119 |
| Manufacturer | Savage Arms |
| Manufacturer SKU | 13811 |
| Caliber | 22 LR |
| Model | Rascal |
| Action | Bolt |
| Barrel Length | 16" |
| Capacity | Single Shot |
| Color | Pink |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.