Description
Specifications
| Action | Bolt Action |
|---|---|
| Capacity | 1 |
| Finish | Stainless |
| Sights | No Sights |
| Rate of Twist | 1-in-7" |
Additional Features
- AccuTrigger

Price: $1,959.00
Out of stock
| Action | Bolt Action |
|---|---|
| Capacity | 1 |
| Finish | Stainless |
| Sights | No Sights |
| Rate of Twist | 1-in-7" |
| Weight | 0.69 lbs |
|---|---|
| UPC | 011356330635 |
| Manufacturer | Savage Arms |
| Manufacturer SKU | 33063 |
| Model | 110 LRPV |
| Action | Bolt Action |
| Capacity | 1 |
| Finish | Stainless |
| Sights | No Sights |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.