Description
Shadow Systems MR/XR Barrel with Compensator, 9MM, 4.2", Fits Shadow Systems MR/XR, Nitride Finish, Bronze SGK-MRP-BRN
Specifications
| Caliber | 9MM |
|---|---|
| Barrel Length | 4.2" |
| Finish | Nitride |
| Color | Bronze |

Price: Original price was: $468.00.$398.00Current price is: $398.00.
Out of stock
Shadow Systems MR/XR Barrel with Compensator, 9MM, 4.2", Fits Shadow Systems MR/XR, Nitride Finish, Bronze SGK-MRP-BRN
| Caliber | 9MM |
|---|---|
| Barrel Length | 4.2" |
| Finish | Nitride |
| Color | Bronze |
| Weight | 0.50 lbs |
|---|---|
| UPC | 810120314914 |
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer SKU | SGK-MRP-BRN |
| Caliber | 9MM |
| Model | MR/XR |
| Barrel Length | 4.2" |
| Finish | Nitride |
| Color | Bronze |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.