Description
Safariland 6378, ALS, Paddle Holster, Right Hand, Black, 4.6", Fits Glock 20/21, Laminate 6378-383-411
Specifications
| Barrel Length | 4.6" |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Laminate |

Price: $97.00
7 in stock
Safariland 6378, ALS, Paddle Holster, Right Hand, Black, 4.6", Fits Glock 20/21, Laminate 6378-383-411
| Barrel Length | 4.6" |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Laminate |
| Weight | 0.88 lbs |
|---|---|
| UPC | 781602379502 |
| Manufacturer | Safariland |
| Manufacturer SKU | 6378-383-411 |
| Model | 6378 |
| Barrel Length | 4.6" |
| Color | Black |
| Material | Laminate |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.