Description
Specifications
| Action | Semi-Auto |
|---|---|
| Capacity | 3 + 1 |
| Finish | Blued |
| Sights | Fiber Optic Front Bead |
| Stock / Frame / Grips | Wood Stock Wood |
| Receiver | Blued |
| Chamber | 3" |
Additional Features
- Inertia Operating System
- Oversized Controls

Price: Original price was: $594.00.$572.14Current price is: $572.14.
Out of stock
| Action | Semi-Auto |
|---|---|
| Capacity | 3 + 1 |
| Finish | Blued |
| Sights | Fiber Optic Front Bead |
| Stock / Frame / Grips | Wood Stock Wood |
| Receiver | Blued |
| Chamber | 3" |
| Weight | 0.38 lbs |
|---|---|
| UPC | 810162050108 |
| Manufacturer | Spandau |
| Manufacturer SKU | 21000193 |
| Model | S2 |
| Action | Semi-Auto |
| Capacity | 3 + 1 |
| Finish | Blued |
| Sights | Fiber Optic Front Bead |
| Brand |
Here is additional information about this product.
Here is additional information about this product.
Reviews
There are no reviews yet.